Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Barwino

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

209 950 zł8 398 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka w ciekawej lokalizacji, w dobrej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł11 300 m² 7,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży trzech działek położonych W spokojnej miejscowości barwino, w gminie kępice. Działka rolna O powierzchni 11300 M2 oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna uzbrojona

Sławno(Barwino + 18 km)

1 750 000 zł30 290 m² 57,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - ok. 2 min jazdy autem do wjazdu na trasę S6 (ok. 1,2 km) - Duży areał - aż 3,0290 ha, idealny pod inwestycję deweloperską - Obowiązujący mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna +.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Nad Słupią

Łosino(Barwino + 15 km)

1 100 000 zł133,15 m² 8 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 115 m²

Dom parterowy położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2115 m 2 - Twoje miejsce w spokojnej części miejscowości Łosino! Szukasz przestrzeni, ciszy i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Głobino

Głobino(Barwino + 21 km)

789 000 zł115 m² 6 860,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowość tylko U nas! wykończony dom Z 2023-ogrodzona działka! aż 5 oddzielnych pokoi + salon Z aneksem kuchennym! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 541 m² 55,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwe działki w spokojnym sąsiedztwie w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mielno

Mielno(Barwino + 14 km)

152 610 zł15 261 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o własnej oazie spokoju? Wyjątkowe działki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,87 m² 6 872,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Forma własności - możliwość zakupu przez obcokrajowców Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej - możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. 3 pokoje | 47,87 m | 4.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł52,33 m² 4 184,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz wyjątkowego miejsca, które możesz urządzić według własnych potrzeb i gustu? Mam coś dla Ciebie! Lokalizacja: słupsk, ul. Wileńska. Stan: mieszkanie wymaga remontu, co daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka budowlana 2000 m z uzbrojeniem i drzewami owocowymi - Głobino, gmina Słupsk Działka znajduje się w spokojnej lokalizacji, objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł30 m² 3 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż, lokal usługowy, parter, centrum Handlowe Wokulski, ul. Kołłątaja, słupsk, 119.000,-PLN Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30 m2, posadowiony na parterze renomowanego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Słupsk

Słowińskie,Słupsk(Barwino + 21 km)

1 799 000 zł295,94 m² 6 078,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) całkowicie podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, przekazany do użytkowania w 2004 r. Budynek w technologii tradycyjnej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Barwino

Barwino,pomorskie

169 000 zł80 m² 2 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 80m2 z działką o powierzchni 5600 m2. Do nieruchomości przynależy stodoła o pow.135m2 oraz budynek gospodarczy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij